Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Суспільство » Собаче щастя – де ж воно?

Собаче щастя – де ж воно?

Собаче щастя – де ж воно?

В суботу 28 липня 2012 року, біля Вежі по вулиці Козицького відбулась акція на підтримку безпритульних тварин у Вінниці. Активісти громадського руху «ЗООзахист – Вінниця» активно закликали людей не бути байдужими до цієї проблеми. Навіть запропонували свій варіант вирішення проблеми, а саме :

-         закликали усіх громадян нашого міста бути більш гуманними до безпритульних тварин;

-         якщо Ви стали свідком знущань над тваринами, терміново повідомляйте працівників МВС, адже згідно Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» вони мають реагувати на подібні злочини, також намагайтесь повідомити зоозахисні  організації та рухи;

-         якщо Ви маєте домашніх тварин, обов’язково стерилізуйте їх, це позбавить Вас багатьох проблем із домашніми улюбленцями, небажаного потомства, запаху, агресії тощо;

-         Ви завжди можете долучитися до допомоги собачому притулку у нашому місті. Допомога потрібна, як фізична так і фінансова.

Активісти і працівники притулку «Планета» наголошували, що тварин у притулку дуже багато - майже 200 тварин і місць на всіх не вистачає, а притулок розрахований на 70-80 тварин, а міська влада геть зовсім не реагує на цю проблему. Однак для побудови ще одного притулку для тварин потрібні кошти, інакше проблему з бездомними тваринами вирішити неможливо.

«Ми закликаємо Вас не бути байдужими до цієї проблеми,адже наше ставлення до тварин відображає розвиток нашого суспільства» - кажуть активісти.