Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » БЮДЖЕТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗНИЩУЄ КОРПОРАТИВНА ВІЙНА АКЦІОНЕРІВ АК NEMIROFF.

Голові Вінницької обласної ради Татусяку С.П. Депутатам Вінницької обласної ради

№ 49 від 23 вересня 2013 року   

Голові Вінницької обласної ради Татусяку С.П.

Депутатам Вінницької обласної ради

 

Шановний пане Голово, шановні депутати Вінницької обласної ради !

 

На Вінниччині склалась загрозлива ситуація, пов’язана з фактичним припиненням діяльності АК Nemiroff. Ця  компанія бюджетоформуюча для нашої області (40-45% обласного бюджету). Наслідки припинення випуску продукції АК Nemiroff будуть жахливі. По-перше, втратять роботу тисячі віннничан. По-друге, обласний бюджет 2013 року недорахується близько 200 000 000грн. А на наступний 2014 рік сума втрат для Вінницької області може сягнути 700 000 000 грн. По-третє, вінниччани остаточно втратять довіру до усіх гілок влади, що є загрозою національній безпеці України.

 

Вину за зупинку цього підприємства вінничани і ЗМІ (наприклад, інтернет сайт 20minut.ua 23.09.2013 „Звернення до голови ОДА і голови облради”; podoliya.in.ua «Катастрофа на ім’я Nemiroff: кому дякувати?» за 23.09.2013 р. та інші) покладають на акціонерів АК Nemiroff Глусів та місцеву владу: голів Вінницької ОДА Миколу Джигу (колишнього), Івана Мовчана (чинного) та голову Немирівської РДА Петра Михайленка.

 

Виходячи з вищенаведеного вимагаємо негайно! скликати позачергову сесію Вінницької обласної ради з метою знайти вихід з цієї тупикової ситуації, а саме: відновити діяльність АК Nemiroff в м. Немирів.

 

Для відновлення законності і правопорядку в Вінницькій області та з ціллю забезпечення роботи компанії Nemiroff в правовому полі, недопущення втрати бюджетом Вінницької області в 2013 р. та в подальшому податкових надходжень від компанії Nemiroff - негайно скликати позачергову сесію Вінницької обласної ради на розгляд якої поставити 3 питання:

 

1.Висловлення недовіри голові Вінницької обласної державної адміністрації Мовчану Івану Михайловичу за грубе порушення статей 2 і 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та пункту 3, підпункту 1 Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території» № 307/2013 від 24.05.2013 року що привело до не забезпечення законності відносно компанії Nemiroff.

2.Відставка прокурора Вінницької області Мрихина Олександра Михайловича.

3.Запросити до участі в позачерговій сесії мажоритарних акціонерів групи Nemiroff Якова Грибова, Анатолія Кіпіша, Віктора Кіпіша – вибачитись перед ними за бездіяльність, просити відновити роботу заводу компанії Nemiroff в м.Немирів, дати гарантії дотримання законності щодо компанії Nemiroff.

Голосування провести поіменно.

Дякую. З повагою  Голова Вінницької ОО ПП УНА  Дуляк А.І.             

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені