Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Журналістські розслідування » Журналістський запит 20.09.07 р.

Журналістський запит 20.09.07 р.

ГАЗЕТА ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ
Ш А Н С
21050, м.Вінниця-50. а/с 8048 

 

№ 01 від 20.09.2007 р.
Голові Вінницької обласної ради Заболотному Г.М.

Шановний Григорію Михайловичу.

 

В зв’язку з матеріалами оприлюдненими на прес-конференції 10.09.07 р. Сергієм Чумаком, зафіксованою правоохоронними органами спробою замаху на його життя 12.09.07 р., його протестною акцією в формі сухого голодування 14.09.07 р. та 18.09.07 р., публікацією матеріалу “Компроматом знову “остріляв” владний бомонд Чумак” газетою “33 канал” - редакція газети “Шанс” проводить журналістське розслідування. Враховуючи той факт, що Ви є учасником подій, пов’язаних з долею Сергія Чумака, ми неодноразово намагалися взяти у Вас інтерв’ю. Проте це виявилось неможливим через Вашу нібито суцільну зайнятість, чи Вашу відсутність. Тому прошу Вас дати письмові відповіді на наступні питання до 24.09.07р., оскільки черговий номер газети має вийти наступного тижня:

 1. Сергій Чумак розпочав сухе голодування. Чому Ви ніяк не реагуєте на його вимоги, адже за словами лікарів він в нинішньому своєму стані довго не проживе?
 2. Ви, за його словами, є представником правлячої антикризової коаліції, провідником її економічної та соціальної політики у Вінницькій області. Свого часу Ви досить негативно оцінювали особу нинішнього Президента України Віктора Ющенка, за твердженням Чумака, публічно втручались в його особисте життя. Чому ж тоді Ви, як подейкують, прагнете стати головою Вінницької обласної державної адміністрації? Чи підпише Указ про Ваше призначення Президент?
 3. Як Ви прокоментуєте оцінку дану Вам Вашим колишнім другом Іваном Андрушком: “На цю посаду (губернатора) потрібна людина моральна, професійна, патріотична. Я його не вважаю таким. Шість років керував Заболотний Бершадським районом. Після його керування з району залишилася тільки вивіска”?
 4. Як Ви прокоментуєте той факт, що Сергій Чумак звинувачує Вас у корупції, порушенні закону? А саме:
 5. За Вашим сприянням  доведений до руїни обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників;
 6. Ви маєте намір його приватизувати, а тому всіляко прикриваєте протиправні діяння директора цього інституту Людмили Юрчук? В результаті директор  переслідує неугодних їй працівників, тероризує їх так, що останніх забирає з робочого місця швидка допомога;
 7. Змусили депутатів прийняти на сесії Статут інституту, який суперечить Закону України “Про вищу освіту”;
 8. Нещодавно наказали куму Юрчук Нешику закрити тему  по Юрчук і Чумаку. Нешик висадив десант працівників облради в інститут і змушував працівників інституту схвалити нову редакцію інститутського статуту;
 9. Не збираєтесь відміняти незаконного розпорядження колишнього голови облради Юрія Іванова про призначення Юрчук директором інституту;
 10. У змові зі своїм кумом директором Вінницького медичного коледжу Андрієвським нераціонально використовуєте одне з приміщень коледжу по вул. Грушевського. В результаті цілий ряд медичних закладів не можуть в повному обсязі надавати медичну допомогу населенню через відсутність власних приміщень;
 11. Робите все, щоб сім’я Беженарів незаконно стала власником будинку Побуту по вул. Соборній у м.Вінниці;
 12. За словами Людмили Юрчук Ви винні у розкраданні 5 млн. бюджетних коштів, виділених на закупівлю мамо графів;
 13. Можете бути причетні до замаху на життя Сергія Чумака (за його словами), який нещодавно мав місце?
 14. Причетні до заборони вінницьким журналістам з’являтися на прес-конференцію Сергія Чумака 10.09.07 р. та 14.09.2007 р.?

 

           Відповіді на ці питання мають, з моєї точки зору, виняткову вагу, оскільки можуть пояснити, що насправді відбувається на Вінниччині в ці дні, та дадуть вінничанам реальну можливість побачити, як влада дбає про них і за якими законами живуть пересічні громадяни та владний бомонд. В разі, коли Ви з тих чи інших причин відмовитесь давити відповідь на поставлені питання, ми опублікуємо наше звернення до Вас у наступному номері газети.

 

Дякую. З повагою

 

                                   Головний редактор газети „ШАНС”


Переглянути документ у форматі PDF


© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені