Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Журналістські розслідування » Відкритий лист до губернатора 23.01.12 р.

Відкритий лист до губернатора 23.01.12 р.

Голові Вінницької ОДА Джизі М.В.
ЗМІ

Відкритий лист

Шановний Миколо Васильовичу!

Адміністрація Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, а саме: ректор Дровозюк С.І. та проректор Іваниця Г.А., використовуючи Ваше ім’я змушують освітян області купувати методичні розробки Іваниці Г.А. Зокрема Галина Іваниця стверджує, що працює під Вашим безпосереднім прикриттям і Ви маєте відсоток прибутку з продажу вишевказаних книжок. Більше того, Галина Іваниця відкрито розповідає, що нібито за Вашим наказом був звільнений з посади заслужений педагог і директор однієї з Хмільницьких шкіл пан Іменівський. Це нібито було зроблено задля того, щоб директором цієї школи призначити чоловіка Галини Іваниці Іваницю В.І. І знову – за Вашою Вказівкою! Тепер новоспечений директор не стільки переймається проблемами школи, як розвозить розробки своєї жінки освітянам області, які віддають йому за них гроші. У тих, хто не хоче працювати на родину Іваниць одразу виникають проблеми.
Один зовсім свіжий приклад. 11 січня 2012 року відбувся семінар для завідувачів методкабінетами Вінницької області. Там виступив ректор Дровозюк С.І. і заявив учасникам семінару, що віднині усі їхні контакти й приїзди до Вінниці, пов’язані з роботою інституту, повинні відбуватися виключно з дозволу проректора Іваниці Г.А. Тобто, на думку освітян,  їхня професійна діяльність тепер буде незаконно залежати від доброї волі однієї людини, що вони розцінюють як брутальний тиск корупціонерів і формування ними стрункої системи наживи!     
Наведені факти відомі всім освітянам області. Вони є кричущим порушенням закону і основ християнської моралі. Ви, як гарант Конституції України у Вінницькій області, несете пряму відповідальність за вищеописані неподобства. Крім того, бажаєте Ви того чи ні, але нахабні й безвідповідальні люди щодень використовують Ваше ім’я для прикриття власних брудних справ. Тому вінничани чекають від Вас не лише припинення протизаконих дій Степана Дровозюка та Галини Іваниці, а й Вашого публічного відмежування від них. Адже Дровозюк С.І. та Іваниця Г.А. дисредитують не лише Ваше ім’я, а кидають тінь на владу загалом. Ви розумієте самі: одна справа корупція якогось чиновника, а зовсім інша, коли йдеться про губернатора. Освітяни ж – можливо найактивніша суспільна верства. І ігнорувати її та знущатися над нею небезпечно для будь-якої влади.  Запевняємо Вас, що ми не віримо у Вашу участь в корупційних схемах адміністрації інституту, але в ситуації, що складась, зробимо все можливе, щоб Ви особисто публічно висловились з цього приводу. Напередодні парламентських виборів вінниччани повинні знати за кого їм голосувати, а кого не підпускати до влади на гарматний постріл.
23.01.2012 р. м.Вінниця          
З повагою       «Автономний опір»

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені