П'ятниця, 15 Грудня 2023 р.
Домівка » Журналістські розслідування » Ультиматум

Ультиматум

Ультиматум

Ректору Вінницького обласного інституту педагогічних працівників Дровозюку С.І.
21100, м. Вінниця, вул. Грушевського,13 тел. (0432) 67-08-85, E-mail: [email protected]
Протягом кількох років Ви та ваші спільники грабуєте і розвалюєте підпорядкований Вам обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників. Замість професійної роботи Ви займаєтесь створенням корупційних схем, шантажем та вимогательством.
Злочин полягає в тому, що Вами і деякими працівниками обласного управління освіти створена протизаконна організована група, яка використовує своє службове становище для особистого збагачення та своєю діяльністю завдає серйозних збитків освітянам області.
12.12.2011 р. Ви, від свого імені та імені наради, яку зібрали для розгляду наших звернень до органів влади та правоохоронних органів, запитували про те, чи можливо дану ситуацію залагодити та яким чином. Повідомляємо – можливо! А саме наступним чином:
Виходячи з вищевикладеного та керуючись волею громадян, яким Ви завдали й завдаєте великі збитки, оголошуємо Вам УЛЬТИМАТУМ:
1. 20.12.2011 року з’явитись до прокуратури і зізнатись в усіх Ваших незаконних діях.
2. Повернути незаконно отримані на посаді ректора інституту кошти.
3. Поіменно назвати усіх членів організованої незаконної групи та дати детальні свідчення про її діяльність.
4. 20.12.2011 року написати заяву про добровільне звільнення з посади на ім’я голови Вінницької обласної Ради.
5. 21.12.2011 року зібрати колектив інституту і покаятись в усіх своїх гріхах, а також попросити пробачення в кожного, ображеного Вами, співробітника.
Така воля народу. В разі невиконання Вами вимог Ультиматуму – залишаємо за собою право вжити усіх законних заходів, щоб раз і назавжди припинити Вашу протизаконну діяльність.
16 грудня 2011 р. м. Вінниця

                                                             «Автономний опір