Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Журналістські розслідування » Інтерв’ю з Григорієм Заболотним

Інтерв’ю з Григорієм Заболотним

ВДТ-6

Заб: “Це перша влада за багато років, яка побудувала свою роботу таким чином, що не втручається в вибори, а тільки допомагає там вирішувати технічні питання"

Кор: голова обласної ради Григорій Заболотний, який щойно повернувся із лікування в Німетчині, також зробив декілька заяв. Перша стосувалася планового компромату, який оприлюднив Сергій Чумак.

Заб: Дуже багатьом хотілося б щоб в нашій області був сьогодні роздрай. Вибачте за таке слово. Щоб пересварилися між собою, і тоді дуже легко ловити рибу у мутній воді. Я може це не зовсім етично, що в присутності, але я хочу сказати: нас поєднує з олександргеоргієвичем не тільки однакове бачення розвитку області. Це особиста для мене людина. І я був далеко ще десь там, ще в 37 років уступив посаду начальника управління, бувши першим секретарем. Я ніколи не був кар”єристом, і для мене, тим більше сьогодні, в моєму стані, так, здоров”я, ніяка посада не потрібна. До речі, цю посаду, яку я маю, вона якраз до мене прийшла через те, бо так хотів Олександр Георгійович.

Кор: Друга заява це реакція на конфлікт, що виник в медичному коледжі навколо кандидатури керівника.

Заб: Ми зразу ж  на сесії створили комісію. Комісія ця вивчала речі. Треба для цього об”явити новий конкурс, треба змінити статут. Ми його доопрацювали. Цей статут затверджений зараз міністерством освіти і науки. Тепер відповідно до статуту буде об”явлений конкурс і відповідно до конкурсу буде визначений керівник цього закладу. Це не може робитися так, щоб я там бігав з сокирою і хтось заявив політично щось таке, людина нам там не підходить і бігати там, відсікати голови. Це буде все. Якщо є підстава для цього все це буде в межах чинного законодавства.

Кор: голова обласної ради попередив, що за будь-який неправдивий матеріал про нього журналістам не уникнути суду.

Заб: А просто жарений факт викидати. Гадити там… Якби це стосувалось тільки мене. Це ж стосується моєї родини, сім”ї, друзі читають, рідні читають. Хто дав право травмувати, причому так нахабно, зневажливо, просто топтатися.

Кор: губернатор підтримав Григорія Заболотного, оскільки вважає його членом своєї команди і фаховим керівником та регіональним менеджером, а напередодні виборів не варто втягуватись в політичні баталії, аби не зруйнувати такий хиткий мир між гілками влади у регіоні

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені