Понеділок, 18 Грудня 2023 р.
Домівка » Влада » В И М О Г И ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ”

В И М О Г И ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ”

ГЕТЬ  ЗРАДНИКІВ  ВІД  ВЛАДИ!

В и м о г и
вІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
“ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ”

На позачергових  виборах до  Верховної Ради України  на Вінниччині перемогли демократичні сили – Блок Юлії Тимошенко (50%), “Наша Україна – Народна Самооборона” – 20 %. Отже вінничани однозначно висловились за зміну влади в нашій області. Виходячи з цього вимагаємо:

 1. Негайно привести у відповідність з волевиявленням громадян керівний склад представницької та виконавчої влади в регіоні.
 2. Звільнити з займаної посади голову Вінницької обласної ради соціаліста Григорія Заболотного - представника антикризової коаліції та зрадників-бютівців - членів Президії Вінницької обласної Ради на черговій сесії обласної Ради.
 3. Обрати нове керівництво Вінницької обласної ради у відповідності з волевиявленням виборців на черговій сесії обласної Ради.
 4. Порушити проти голови Вінницької обласної Ради Григорія Заболотного кримінальну справу за перешкоджання ним журналістській діяльності працівників газети журналістських розслідувань “Шанс”.
 5. Порушити кримінальну справу за фактом звинувачення Григорія Заболотного у розкраданні 5 млн. грн. бюджетних коштів заступником голови Вінницького обласного осередку НДП Людмилою Юрчук.
 6. Притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за розвал Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та грубе порушення директором Конституційних прав працівників інституту. Особливо - дати правову оцінку свідомому небажанню голови обласної Ради Заболотного виконувати рішення контролюючих органів (КРУ, державної інспекції навчальних закладів) тощо, щодо негайної зміни керівника інституту.
 7. Притягнути до відповідальності працівників обласного КРУ, які свідомо ввели в оману членів Комісії обласної Ради з питань комунальної власності, свідомо приховавши від них значну частину порушень директора ВОІПОПП Людмили Юрчук, відображених  в Акті перевірки КРУ діяльності інституту. Особливо -з’ясувати чи не зроблено це за вказівкою голови облради Григорія Заболотного?
 8. З’ясувати хто з відповідальних працівників Секретаріату Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України здійснюють тиск на вінницьких посадових осіб з метою приховати протиправну діяльність директора ВОІПОПП Людмили Юрчук.
 9. Передати на баланс медичних установ, які не мають власних приміщень, будинки Вінницького медичного коледжу по вул. Писарева 23 та Грушевського 2. З’ясувати чому досі розгляд цього важливого для вінничан питання блокується головою Вінницької обласної Ради Григорієм Заболотним?
 10. Притягнути до відповідальності начальника УМВС України у Вінницькій області Василя Поліщука за небажання розслідувати спробу замаху на життя  Сергія Чумака.

  За дорученням Правління
  Голова ВОМО “Чумацький Шлях”,
  Член Координаційної ради Вінницької
  Обласної ВГО “Народна Самооборона”                                           Сергій Чумак

8 жовтня 2007 року, м.Вінниця

 

Президенту України Ющенку В.А.    

Генеральному Прокурору України О.Медведьку
Прокурору Вінницької області Шморгуну О. С.
Головного редактора газети “ШАНС” Іващенка
Володимира Миколайовича, м.Вінниця, 1-й 
провулок Глінки, 22, інд.21019, т.8-068-209-58-84

З А Я В А.

В вересні 2007 року газета “Шанс” розпочала журналістське розслідування щодо причин, які спонукали голову ВОМО “Чумацький шлях”, члена Координаційної ради Вінницького ВГО “Народна Самооборона” Сергія Чумака розпочати голодування. В рамках цього розслідування я звернувся до голови Вінницької обласної Ради Григорія Михайловича Заболотного з проханням дати відповіді на деякі питання. В зв’язку з відмовою Заболотного зустрітись зі мною, я у відповідності до чинного законодавства, 21 вересня направив йому питання в письмовій формі. 26 вересня з телефонного № 80674321885 мені зателефонувала особа, яка представилась представником Заболотного і поінформувала мене, що Григорій Михайлович категорично відмовляється зустрічатися зі мною, а у відповідь на мій лист він вимагатиме від обласного прокурора Шморгуна порушення поти мене кримінальної справи. 26.09.2007 р. було віддруковано і  розповсюджено черговий номер газети “Шанс” серед жителів 656 територіальних громад Вінницької області.  В понеділок 1 жовтня незнайомий мені чоловік попередив мене, що я повинен випустити наступний номер газети “Шанс” з матеріалами, які дискредитують лідера БЮТ Юлію Тимошенко та голову Вінницького обласного осередку партії “Батьківщина” Георгія Філіпчука. В разі моєї згоди мені передадуть необхідні документи для публікації. За роботу мені виплатять суму, яку я вкажу. Після публікації взагалі може вирішитись питання про стабільне фінансування газети. Я відповів, що подумаю. 3 жовтня мені потелефонували з телефонного номера 80432675457 і запитали, яке рішення прийняв. Коли я відповів, що іще думаю - мені задали питання, чи я сьогодні перевіряв пошту? Я відповів, що ні. Тоді мені пояснили, що в поштовій скриньці лежить те, що допоможе мені прийняти правильне рішення. Мені дали час для остаточної відповіді до 17 години 4 жовтня 2007 року. Перевіривши поштову скриньку я знайшов там лист № 207-08-751 від 01.10.07 р. до прокурора Вінницької області Шморгуна О.С. за підписом голови Вінницької обласної Ради Григорія Заболотного з проханням порушити проти мене кримінальну справу (додаток 1).
Виходячи з вищенаведеного я кваліфікую дії голови Вінницької обласної Ради Григорія Михайловича Заболотного та інших задіяних осіб як такі, що перешкоджають моїй журналістській діяльності. В зв’язку з цим прошу провести слідство та порушити проти голови Вінницької обласної Ради Григорія  Михайло-вича Заболотного та інших причетних осіб кримінальну справу за ознаками ст.171 Кримінального кодексу України (“Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”).
Додаток:
1. Копія листа № 207-08-751 від 01.10.07 р.

З повагою

Головний редактор газети
Журналістських розслідувань “Шанс”                                             В.Іващенко


Переглянути документ у форматі PDF


© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені