Середа, 18 Серпня 2021 р.
Домівка » Суспільство » Відкритий лист до Порошенко П.О. 11.01.12 р.

Відкритий лист до Порошенко П.О. 11.01.12 р.

                                Голові Ради Національного банку України Порошенку П.О.
Засобам масової інформації

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Петре Олексійовичу!

В газеті «33» канал за 11.01.12 року опубліковано два матеріала про те, як вінницька влада за 20 років Незалежності не спромоглась спорудити пам’ятник великому Кобзарю у місті Вінниці: «Тарас Григорович ходив вінницькою землею, а ви його на задвірки?!» за підписом нащадка Т.Г.Шевченка Валерія Красицького та «У центрі Шевченка не можна, бо він мужицький пророк»…, за підписом «Автономний опір».
Факти викладені там та в інших матеріалах, а також аналіз ситуації, пов’язаний зі спорудженням, чи, точніше, неспорудженням пам’ятника Кобзарю у Вінниці, змушують звернутись до Вас як до людини дії. Звертатись до влади – безглуздо. Вона вже сказала Шевченку: «Ні!» Пам’ятник може бути побудований лише як результат надзусиль громадськості. Ви - знаний державний, політичний діяч, успішний підприємець, меценат, патріот Вінниччини й України. Нам стало відомо, що Ви балотуватиметесь до Верховної Ради України на одному з мажоритарних округів у м. Вінниці в цьому році. Тому просимо Вас не дати в черговий раз заговорити це надзвичайно важливе питання. Спорудіть пам’ятник Кобзарю. Лише Вам це до снаги. Адже саме Ви побудували в нашому місті найбільший в Європі кольоровомузичний фонтан. Але ж пам’ятник Шевченку – набагато важливіший! Бо Шевченко – хрещений батько української нації, один із небагатьох незаперечних символів, що об’єднує всіх українців і ставлення до нього вінницьких можновладців протягом 20 останніх років є найкращим індикатором того, яку владу ми маємо. 

Для початку створіть Фонд по спорудженню пам’ятника Т.Г. Шевченку у центрі Вінниці у відповідності до рішення Вінницької обласної ради, щоб справжні патріоти могли конкретно засвідчити своє ставлення до нашого Пророка. Ми впевнені: знаючи, що саме Ви взялися за спорудження пам’ятника, люди  почнуть перераховувати гроші у Фонд – хто скільки зможе.
Побудова пам’ятника Кобзареві – не політичне шоу, не піар хід. Це поклик Душі й веління Совісті. Але на наступних парламентських виборах кожному кондидату в депутати вінничани найперше зададуть питання: «А що ти конкретно зробив для побудови пам’ятника Т.Г.Шевченку?»

Сподіваємось на Ваше розуміння. Вважаємо, що самі Ви не виступили з такою ініціативою лише через велику завантаженість справами.  

За дорученням Комітету самозахисту конституційних
прав вінничан та
Народної Армії Спасіння Вінниччини                                        Сергій Чумак
11.01.2012 р.
21050, м.Вінниця-50, а/с 8180, тел.: 0432-69-32-58

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені