Середа, 18 Серпня 2021 р.
Домівка » Суспільство » Президенту України Януковичу В.Ф. 12.05.2010 р.

Президенту України Януковичу В.Ф. 12.05.2010 р.

       Президенту України Януковичу В.Ф.

                                  Голова Вінницької обласної молодіжної організації

                            “Чумацький шлях”  Чумак Сергій Вікторович, м.Вінниця,            

                                  вул. Крутий узвіз 2/2 пошт. інд.21050,

                                  телефон 8-(067) 795-83-36.

Шановний Пане Президенте!

Ми підтримуємо Ваш намір провести міжнародний аудит діяльності попередньої влади. Потрібно нарешті відкинути партійні та ідеологічні питання й зайнятися реальними справами реальної України.
Вінниччина нарешті хоче почути правду про те, чим насправді займалося місцеве керівництво: колишній голова ОДА Олександр Домбровський, голова обласної ради Григорій Заболотний, їхній неформальний «лідер» Юрій Іванов, працівники Вінницької обласної та районних державних адміністрацій включно з начальниками управлінь. Саме такі «менеджери», на думку вінничан, вже майже двадцять років штучно стримують розвиток продуктивних сил краю, свідомо перешкоджають підприємницькій діяльності, чому живим підтвердженням є, наприклад, жмеринський бізнесмен Юрій Твердохліб, підприємці Микола Білан, Олександр Голій та безліч інших. В той же самий час родина Домбровського володіє такими бізнес структурами як «ШОК», «Інтершик», торговельний центр «Вишенька», які стоять на землі вінницької територіальної громади і т.д. Які суми податків за землю не сплатила губернаторська родина до вінницького бюджету? Це напевно знає перший заступник голови ДПА у Вінницькій області Назарук Святослав Миколайович, що допомагав бізнесу Домбровських успішно розвиватись. Місцева еліта й далі хоче безконтрольно розпоряджатися обласними ресурсами, зокрема, через так звану сепаратиську партію «Вінничан», формуванням якої нині займаються. А Домбровський нібито запевнив майбутніх соратників, що нинішній владі залишилось три-чотири місяці, після чого першою особою в області знову стане він. Сьогодні ж його завданням є збереження у новій владі своїх людей (Василюк, Прокопчук та інші). 
Типовим прикладом життєвої позиції таких можновладців є поведінка Григорія Заболотного. Відсутність твердих переконань, нелідерський характер та недалекоглядність зробили з нього служника і потенційного зрадника будь-якої реальної влади. Він служив Кравчуку, Кучмі, Ющенку, клявся у вірності Морозу, Литвину тощо, тепер готовий служити Вам, поки Ви – рука, яка дає і може забрати.
Перед виборами Заболотний плазував перед Юлією Тимошенко, побачивши в ній нового Главу держави. Після поразки останньої, не зорієнтувавшись, публічно погрожував, що в разі призначення «не того» голови місцевої ОДА новим президентом - подбає, щоб депутати обласної ради двома третинами голосів висловили йому недовіру. Сьогодні, прийшовши до тями, силкується увійти у милість до новопризначеного, «не того», вінницького губернатора.  Так він наказав своєму заступнику Вікалюку відмінити сесію обласної ради 7 травня, де мав прийматися обласний бюджет, щоб не допустити виступу на сесії Юлії Тимошенко. Звичайно більшість місцевих керівників усіх рівнів не схожі на нашого григорія-непереможця і можуть нормально працювати, але чомусь на перші ролі в краї завжди виходять заболотні.
В нашій країні багато, і часто небезпідставно, говорять про зраду владою її національних інтересів. Нам би хотілось, щоб Ви пояснили: чи не є так-звана співпраця вінницької й польської влад зрадою інтересів України, а діяльність нового польського консульства у Вінниці втручанням іноземної держави у внутрішні справи України? Бо донедавна керівники Вінниччини і деякі польські урядовці допомагають силам, що борються за шизофренічну ідею повернення Поділля до Польщі. Хотілося б почути про справжній характер бізнес-зв’язків вінницьких і польських чиновників найвищого рангу.
Окремо ділова Вінниччина хоче почути пояснення Президента України щодо  діяльності так-званих «донецьких», які нібито їздять по Україні й по Вінниччині і забирають у підприємців  їхню власність. Ми знаємо, що розпорядженням Миколи Азарова створені групи, які перевіряють законність діяльності підприємницьких структур. В той же самий час нам відомо, що під цим прикриттям місцеві працівники фіскальних та правоохоронних структур займаються рекетом. Так чи не цим займаються слідчі обласної податкової міліції В.Гаврищук та Г.Коберський? Що це таке: правда про нову владу чи діяльність ще старої влади, яка намагається прослизнути до нової?
Нарешті ми хочемо почути, коли на Вінниччині буде не просто новий губернатор, а нова влада, нова не тільки новими прізвищами, а насамперед новою якістю?
12 травня 2010 року, м.Вінниця

Голова Правління ВОМО «Чумацький шлях»                                 Сергій Чумак

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені