Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Суспільство » Листівка 10.12.11 р.

Листівка 10.12.11 р.

ШАНОВНІ  ВІННИЧАНИ!

Влада брутально порушує наші права!
Чорнобильцям, які, ціною свого здоров’я, ліквідували наслідки планетарної аварії в 1986 році, вінницькі можновладці заборонили виплачувати пенсію, в розмірі, встановленому законом. Вони самовільно скоротили її, прирікши народних героїв на жахливу, повільну смерть.
Це зробив начальник обласного пенсійного фонду Микола Черненко! А Вінницький губернатор Микола Джига та обласний прокурор Олександр Мрихин досі не помітили цього.
Фактично припинені виплати соціальної допомоги найвразливішим категоріям населення: одиноким матерям, багатодітним сім’ям, за народження дитини та інші.
Губернатор Микола Джига та прокурор Олександр Мрихин знову нічого не бачать!
Діями влади доходи бюджетників на Вінниччині фактично знижені в кілька разів. Люди тяжко працюють, не доїдають, живучи в постійному страсі втратити й цю роботу.
Видно за це губернатору Миколі Джизі дали звання найкращого губернатора?
Тисячі підприємців закрили свої справи в 2011 році через неможливий податковий та владний тиск. Отже влада збільшила на кілька тисяч і так чималу армію безробітних в області, позбавила доходів їхні сім’ї та скоротила бюджетні надходження на мільйони гривень, в тому числі відрахування до пенсійного фонду.
Ви спитаєте, де був найкращий український губернатор Микола Джига? Нехай вийде до народу і скаже!
Ми не можемо нормально лікуватись. Замість виконання 49 статті Конституції України влада проводить експерименти над нашими життями.
Що робить найкращий губернатор України? Цілує ручки «експерементаторші»!
Уряд стверджує, що в тіні більше половини економіки. То виведіть її на світло негайно. І платіть нормальні пенсії і компенсуйте по закону зниження доходів бюджетникам вже сьогодні. А нездатні – ідіть геть! Ваше місце займуть ті, хто знає як врятувати Вінниччину.
Отже виправити ситуацію може тільки негайна децентралізація влади і передача всієї її повноти Радам всіх рівнів, а отже ліквідація державних адміністрацій.

ВИМАГАЄМО:

  • Ні геноциду!
  • Вінницьких чиновників - порушників закону – НА НАРИ!
  • Руки геть від соціальних виплат!
  • Підтримуємо боротьбу за соціальні права Героїв Донбасу – інвалідів-чорнобильців   

  ліквідаторів аварії на ЧАЕС, дітей війни!

  • Пенсії чорнобильцям і дітям війни згідно рішень судів!  Голову пенсійного  фонду Вінницької області Миколу Черненка – НА НАРИ!
  • Зарплату бюджетникам підняти вдвічі й негайно!
  • Геть новий податковий кодекс! Свободу підприємництву!
  • Обласний референдум щодо децентралізації влади провести в січні 2012 року!
  • ВСЮ ВЛАДУ РАДАМ!

Комітет самозахисту конституційних прав вінничан

Народна Армія Спасіння Вінниччини, УНА-УНСО, Народна Солідарність