Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » Звернення до головних редакторів та трудових колективів засобів масової інформації Вінницької області, вільних журналістів.

Звернення до головних редакторів та трудових колективів засобів масової інформації Вінницької області, вільних журналістів.

Шановні колеги!

"Журналістські розслідування – промінь правди в темному царстві корупції".

Міжнародний благодійний фонд "Новий Соціальний Порядок", в рамках Проекту "Гідна Україна" виконує в Вінницькій області проект “Журналістські розслідування – промінь правди в темному царстві корупції”.

Основним завданням проекту є надання журналістам можливості активізувати такий важливий напрямок роботи, як проведення журналістських розслідувань на антикорупційну тематику. Ми виходимо з того факту, що дійсний стан взаємовідносин влади і ЗМІнадзвичайно далекий від ідеалу. Це є причиною формування редакційної політики, яка унеможливлює оприлюднення всіх мате ріалів про корупційні прояви в Вінницькій області, які потрапляють Вам до рук. Отже Ви позбавлені права доносити правду до своїх читачів, а вони
позбавлені права знати всю правду.

Щоб виправити цю ганебну ситуацію, ми пропонуємо Вам прийняти активну участь в реалізації нашого проекту. З цією ціллю ми надаємо Вам вільну трибуну для публікації матеріалів на антикорупційну тематику в газеті "Шанс" - де з нетерпінням чекають Ваших авторських доробок, або інформацію про відомі вам факти про явів корупції у Вінницькій області. Конфіденційність і безпеку журналістів гарантуємо. Для цього в м. Вінниці розпочав роботу консультативно-інформаційний центр Фонду, де Ви зможете отримати консультації по питаннях правового забезпечення проведення журналістських розслідувань. Консультації надаються висококваліфікованими спеціалістами, котрі
мають достатній досвід в забезпеченні кампаній антикорупційного спрямування. Також Ви зможете отримати практичну допомогу наших адвокатів в разі виникнення необхідності захисту Ваших професійних прав в суді. По всіх питаннях пов'язаних з наданням допомоги журналістам звертайтесь безпосередньо до керівника проекту Володимира Іващенко (т.м.8-068-209-58-84).

Метою грантової програми "Гідна Україна" є проведення заходів щодо попередження корупції, підвищення рівня прозорості, підзвітності та добропорядності роботи органів влади, просування громадських інтересів щодо зменшення корупції, покращення етичних норм у суспільстві, просвіти населення та формування нетерпимості до проявів корупції, а також залучення громадян до активної участі в антикорупційних кампаніях.

Ми сподіваємось, що Вас зацікавить наш проект і Ви візьмете в ньому активну участь.

Надіємось, що спільними зусиллями ми зможемо побудувати демократичне і справедливе суспільство в Україні.

Дякую. Президент МБФ "Новий Соціальний Порядок" Володимир Іващенко.


Переглянути документ у форматі PDF


© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені