Понеділок, 02 Серпня 2021 р.
Домівка » Головна » Як президентська партія «переконує» вінничан

Як президентська партія «переконує» вінничан

Хто проти Марії Садовнік: ?Наша Україна? чи особисто Віктор Ющенко?

22 серпня 2009 року Мати-Героїня Марія Садовнік з дітьми пікетувала офіційні заходи вінницьких можновладців. Це був крик душі затравленої керівництвом місцевої „Нашої України“ жінки. Особливої уваги заслуговує один вінницький олігарх – довірена особа Віктора Ющенка. Він мабуть вирішив, що сім’ї Садовніків не місце на подільській землі. Бо як же інакше оцінити відмову жмеринської міліції захистити життя Марії, на яке зазіхають бандити з подачі цього магната?
Нещасна матір зверталась до громадськості з проханням захистити її дітей. Жінка зі сльозами на очах розповідала про аморальність заступника Секретаріату Президента України Марини Ставнійчук. Ця посадова особа особисто призначила зустріч Марії Садовнік на 18 серпня 2009 року в Секретаріаті Президента. Довірлива Марія Степанівна за останні гроші приїхала до Києва, але вельможна „землячка“ Ставнійчук з особливим цинізмом відмовилась навіть вислухати її. Цього ж самого дня бандити знову погрожували Маріїї Садовнік. До кого ж її тепер звертатися за допомогою, коли Президент, правоохоронці, суди, президентська партія стоять на стороні бандитів?

   Гарант Коституції! Хто і за що нагородив Миколу Неїлика інсультом?

Продовжується кампанія по усуненню з посади начальника Державної інспекції з карантину рослин по Вінницькій області Миколи Неїлика. Бандити хочуть повністю контролювати цю державну структуру. Сьогодні, коли всі українці готуються до святкування річниці нашої Незалежності, кримінальні елементи, представляючись іменами вищих посадових осіб Вінниччини, телефонують в лікарню до Миколи Миколайовича і пояснюють, що життя і здоров’я цінніші за посаду. А лікує він крововилив у мозок. Так йому віддячили за організацію кращої в Україні інспекції, за сумлінну роботу міністр АПК Мельник, начальник Укрголовдержкарантину Білик, деякі заступники Вінницької ОДА, бандити…
Навіть побіжно глянувши на цькування цієї людини вражає, як нахабно поводять себе конкретні представники влади. Щоб звільнити Неїлика Білик, за підтримки міністра Мельника, свідомо порушуючи чинне законодавство, увів додаткову штатну одиницю другого заступника начальника інспекції на Вінниччині, скоротивши одну посаду в Чернівецькій області. Жодних пояснень чи обгрунтувань. І все задля того, щоб призначити на цю посаду потрібну людину – Євгена Баула, який одразу заходився „копати“ під Неїлика і розвалювати колектив. Почались незрозумілі перевірки КРУ, виклики в високі кабінети, погрози, незаконне викрадення службових документів…  Особливо страждають від цього беззаконня молоді інспектори-жінки, яких «нова влада» схиляє до надання суто жіночих послуг. Цікаво було б почути коментар з цього приводу представниць прекрасної статі, які обіймають високі і найвищі державні посади, в тому числі й Катерини Ющенко! Особливо про те, що при цьому відчуває жінка?  Та чому мовчить Президент, знаючи все це, адже правлячою партією на Вінниччині фактично є „Наша Україна“?

Народна Армія Спасіння миттєво відреагувала на ці неподобства. Серед іншого було проведено пікетування Вінницької ОДА з вимогою негайно припинити цькування Миколи Неїлика та колективу інспекції. А на мітингу в місті Жмеренка, під час обговорення проблеми Марії Садовнік та нахабної поведінки міського голови „нашоукраїнця“ Жеребнюка, доведені до відчаю жмеринчани, почали вимагати негайної зміни місцевої влади та проведення розслідування її антинародної діяльності.                             

                                                                                                              Марина Сторощук

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені