Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ О.Г.ДОМБРОВСЬКОМУ ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Г.М.ЗАБОЛОТНОМУ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ О.Г.ДОМБРОВСЬКОМУ ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Г.М.ЗАБОЛОТНОМУ

Вінницька обласна рада:

Депутатській фракції від Блоку Юлії Тимошенко.

Депутатській фракції від Блоку партій “Наша Україна”.
Депутатській фракції від Соціалістичної партії України.

Депутатській фракції від Партії Регіонів України.

Депутатській фракції від Комуністичної партії України.
Депутатській фракції від Народної партії України.

              В зв'язку з проведенням журналістського розслідування за фактом захоплення майна багатодітної родини М.Садовнік в м.Жмеринка прошу дати відповідь на слідуючі питання:
1.Ким і коли розглянуто звернення М.Садовнік до депутатів всіх фракцій Вінницької обласної ради направлене 11 травня 2007 р.?
2.Які міри реагування прийняті особисто Вами - керівниками області, фракцій обласної ради та персонально кожним депутатом по захистові порушених прав багатодітної родини Марії Садовнік?
3.Яка перевірка проведена за зверненням М.Садовнік, та які відповіді дані на кожне з поставлених нею питань, а саме:
(витяг із звернення до обласної ради): “… я прошу Вас створити депутатську комісію із представників всіх фракцій Вінницької обласної ради та перевірити всі обставини, які пов'язані з переслідуванням моєї сім'ї, позбавленням нас права на достойне життя. Депутатська Комісія вправі і зможе дати відповіді щодо беззаконня яке вчинили до моєї родини, і як мінімум повинна встановити та прореагувати на слідуючі питання:
1.На яких підставах Жмеринський міський голова відмовляє нам в продовженні договору оренди земельної ділянки по вул.Горького, 26 в м.Жмеринка?
2.З'ясувати всі обставини пов'язані з виготовленням та фальсифікацією інвентарної справи та видачу Жмеринською міською радою свідоцтва на право власності № 117 від 25.05.2006 р.на будівлю магазину СФГ “Перемога” в м.Жмеринка по вул.Горького, 28, в тому числі: чи знаходилась така будівля на балансі СФГ “Перемога”, чи являлось СФГ “Перемога” власником чи землекористувачем земельної ділянки в м.Жмеринка по вул.Горького, 28, яким чином були чи не були врегульовані земельні відсосини з Жмеринською міською радою, які кошти внесено до бюджету за користування вказаною ділянкою, за який термін?
3.З'ясувати на якій  підставі  співробітники   Жмеринського   районного   структурного  підрозділу  КП “Вінницьке обласне об'єднане бюро технічної інвентаризації” відмовили нам в виготовленні інвентарної справи на незавершене будівництво в м.Жмеринка по вул.Горького, 26, чому вони відмовляються надати нам довідку про те, що ми ведемо будівництво на цій ділянці та про ступінь готовності і ціну об'єкта нерухомого майна? На підставі яких правовстановлюючих документів працівники БТІ приймали участь в силовому захопленні Приймаком А.І. нашого майна в травні 2006 р. та виготовленні інвентарної справи на приміщення магазину СФГ “Перемога” в м.Жмеринка по вул.Горького, 28? Чи не сталося це внаслідок залякування та іншої протиправної поведінки щодо працівників БТІ?
4.Чому Жмеринським РВ УМВС у Вінницькій області, Жмеринським міськрайпрокурором Кметюком, Вінницьким обласним прокурором не прийняті міри по захистові нашої багатодітної родини, чому не порушено кримінальних справ по факту захоплення, крадіжки нашого майна з боку гр.Приймака А.І.? Чи не є це участю та підтримкою правоохоронними органами рейдерського захоплення нашої власності?
5.Просимо Вас звернутися до Вищої Ради Юстиції України з клопотанням витребувати та перевірити на предмет законності і дотримання присяги судді суддями Апеляційного суду Вінницької області та  судді   Жмеринського    міськрайонного   суду Клапоущака С.Ю.  при прийнятті ними рішень по справі № 2-17-2007 р. від 16.03.2007 р. та 08.05.2007 р. Чи не є такі дії суду обслуговуванням рейдерського захоплення нашого нерухомого майна по вул.Горького, 26 в м.Жмеринка? Також просимо Вас наше питання винести на розгляд Антирейдерського комітету, який очолює гарант дотримання Конституції України та прав і свобод громадян у Вінницькій області голова Вінницької облдержадміністрації О.Г.Домбровський.
6.Прошу Вас Головою комісії призначити заступника голови Вінницької обласної ради пана Вікалюка Віктора Васильовича, адже мені відомо, що нещодавно його родичі потрапили в аналогічну ситуацію по рейдерському захопленню їх майна, що спільними зусиллями влади і громади вдалося відстояти право людей на їх законну власність.
7.Прошу кожну фракцію Вінницької обласної ради дати мені відповідь на мою заяву в якій означити позицію щодо поставлених мною питань.”

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені