Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » ІНДИВІДУАЛЬНІ ГРАНТИ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ на проведення журналістських розслідувань в сфері корупції.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ГРАНТИ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ на проведення журналістських розслідувань в сфері корупції.

Проект „Гідна Україна” запрошує до участі в програмі журналістів усіх видів ЗМІ у всіх регіонах України, незалежно від досвіду проведення розслідувань. Головним фактором участі в програмі є наявність перспективної теми розслідування, пов’язаної з фактами корупції, а також потенційна можливість провести розслідування у прийнятний термін та готовність надати громадськості якісний, цікавий, суспільно важливий журналістський матеріал.

Орієнтовна гранична сума гранту для журналістів друкованих видань та Інтернет-ЗМІ не перевищує 1000 доларів США, для журналістів ТРК – 2000 доларів США.

Програма індивідуальних грантів може покривати витрати на послуги зв’язку, поїздки, транспорт, проведення експертиз, необхідних для здійснення антикорупційного розслідування, а також компенсувати витрати власного часу та сил за рахунок певного гонорару. Детальнішу інформацію можна отримати у адміністратора програми Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП): E-mail: [email protected], або за тел,/факсом (044) 289-07-25. Конфеденційність звернень гарантується.

Газета журналістських розслідувань „ШАНС” запрошує журналістів Вінницької області активніше проявляти свою громадянську позицію, прийняти участь в конкурсі журналістських розслідувань. Наші сторінки завжди відкриті для публікації Ваших антикорупційних розслідувань за фактами корупції в органах судової влади, регуляторної і дозвільної систем, вищій школі, порушення посадовцями (незалежно від рангу) професійної етики (особливо в питаннях незаконних оборудок з землею та власністю).

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені