Вівторок, 12 Грудня 2023 р.
Домівка » Головна » Антирейдерський комітет ШАНС № 16 (46)

Антирейдерський комітет ШАНС № 16 (46)

Антирейдерський комітет-2007

Нещодавні події, пов’язані з намаганнями захопити власність територіальної громади в самому центрі Вінниці (Будинок побуту по вулиці Соборній, 64), стали тією останньою краплею, котра переповнила чашу терпіння громадських організацій Вінниччини і спонукала їх до створення громадського руху протидії бандитському захопленню чужої власності.
Стаття 41 Конституції України визначає основні засади, якими гарантується непорушність права власності, зокрема і в частині недопущення протиправного позбавлення права власності. Конституція України гарантує непорушність приватної власності. Тому занепокоєння громадськості є обгрунтованим – Вінниччина знаходиться в конституційному полі України, Конституція ж і Закони України на її території в повному обсязі не діють! Діють бандитські методи захоплення чужої власності за  напрацьованими стандартними схемами. Немає значення, яку власність піддано атаці рейдерів – успішне лікеро-горільчане виробництво, 10 соток землі на Старому місті, чи будинок багатодітної родини в Жмеринці. Значення має те, що в результаті таких нападів порушуються конституційні права громадянина, громади, завдається нищівний удар по засадах суспільної моральності, адже створюється атмосфера страху і безпорадності, втрачається віра в силу Закону, рівності всіх перед Законом, без виключень.
“Громадська свідомість вже згвалтована підміною понять.

На мою глибоку переконаність – говорить один з ініціаторів створення “Антирейдерського комітету-2007” голова організації “Чумацький шлях” Сергій Чумак  ? все потрібно називати своїми словами: за красивим словом “рейдер” стоять некрасиві бандитські, грабіжницькі дії по відношенню до чужої власності, з єдиною метою - її привласнення. “Рейдер” – це грабіжник, бандит, фашист. Ці поняття тотожні .  Особливо для Вінниччини. Яка вінничанам різниця, внаслідок чого вони потрапляють під владу беззаконня – татаро-монгольського, комуністичного, німецько-фашистського нашестя, чи чергового “набігу” донецьких на підставі рішення якогось місцевого районного суду? Адже результат один!
Святотатством вважаю, що ці фашистські прояви по захопленню нашої власності скріплюються судовими рішеннями ім’ям України. Багаторічний голова Апеляційного суду Вінницької області Г.Залімський в свій час виправдовував ганебну поведінку деяких суддів тим, що вони теж люди і мають право на помилку. Довиправдовувався… Якщо після судових помилок зростають приватні маєтки цих суддів ?  то хто повірить, що це за заробітну плату? Враховуючи, що класична “рейдерська” атака практично неможлива без прийнятого поза межами чинного законодавства судового рішення ?  вважаю, що наразі припинити суддівські “помилки” можливо лише спільними зусиллями всієї громади. Вони самі собі дають право на помилку, тож наш обов’язок ?забезпечити їм право на відповідальність перед громадою і Законом.
З ціллю припинення незаконних дій по захопленню власності вважаю за потрібне “Антирейдерському комітетові” звернутися з відповідним зверненням до всіх без виключення жителів територіальних громад Вінницької області, влади, правоохоронних органів з закликом спільнотою піднятись на захист нашої власності, а отже майбутнього наших дітей. Сьогодні будинки побуту і заводи – завтра селянська  земля! Не будьте байдужими. Не мовчіть. Ми не раби – раби німі!”
Антирейдерський комітет – 2007 проводить моніторинг порушення чинного законодавства України місцевими судами Вінницької області по питаннях незаконного відчуження власності (нерухомість, земля). Кожен випадок нахабного нехтування законними правами громадянина і громади буде оприлюднено, простраждалим надані допомога і захист. Заяви про порушення Ваших прав обов’язково повинні підкріплюватись копіями рішення судів та доказами, котрими забезпечувались їх прийняття.

Антирейдерський комітет – 2007: 21019, м.Вінниця - 19, а/с 1788.

© 2012-2019 Газета журналістських розслідувань «Шанс» | Всі права захищені